info@telsat.net.pl

   

           Telekomunikacja dla Twojej Firmy                      tel.  46 855 89 84 

                                                                    Sklep internetowy ::  Strona Główna  ::  Usługi  ::  Kontakt  ::  Linki  ::  Pobierz pliki

Produkty

AASTRA ERICSSON BUSINESSPHONE 250

 

Centralki Ericsson/Aastra

   BusinessPhone 50
  
BusinessPhone 250
  
BusinessPhone 128i
  
Telefony Dialog cyfrowe
  
Telefony Dialog Analogowe
  
Cordless-Dect / IP Dect
  
Telefony Dect / IP Dect
   Telefony IP

Centralki Panasonic

   KX-TEA308
  
KX-TES 824
  
KX-TEM824

   KX-TDA100
   KX-TDA200

Telefony Dalekiego Zasięgu

   EnGenius Ep801
   EnGenius Ep802
   Słuchawka  EP800H
   Anteny

Bramki GSM

   Analogowe
   Isdn
   Voip

Taryfikacja

   Bufory BU
   Aplikacje
   Zestawy

Domofony do central

   Helios
   Helios IP


Sprzęt używany

BP50 BP250 Charakterystyka Funkcje Rozszerzenia Funkcje numerów wewnętrznych Dane techniczne

Kody produktów

BusinessPhone 250 - najbardziej niezawodna centrala telefoniczna na rynku

to nie tylko centrala to już legenda niezmiennie wyprzedza konkurencję nowa wersja R 9.0 z obsługą SIP, sieciowanie np. z Cisco Call Menager  PDF EN

TECHNOLOGIA KTÓRA NIE PODDAŁA SIE BYLEJAKOŚCI TANICH PRODUKTÓW
Profesjonalny cyfrowy system telefoniczny dla firm korzystających od 8 do 300 numerów wewnętrznych

Prowadzimy serwis BP250 oraz konserwację i obsługę tych systemów

BusinessPhone 250 jest wysokiej klasy cyfrowym systemem telefonicznym, który oferuje technologie oraz funkcje stosowane w dużych systemach - w zestawie, atrakcyjnym ekonomicznie, dla przedsiębiorstw korzystających od 8 do 300 numerów wewnętrznych.

Sprawdź dostępność tego sprzętu w naszym

sklepie internetowym  >>>>>

 

Oferowane funkcje, to m.in. możliwość dołączania linii ISDN, bezprzewodowe numery wewnętrzne, inteligentny system komunikatów głosowych, funkcje centrum połączeniowego (Call Centre- nie mające swojego odpowiednika w systemach tej klasy innych producentów) oraz możliwość tworzenia prywatnych sieci cyfrowych (korporacyjnych) łączących biura/ oddziały zlokalizowane w różnych miejscach, korzystających z systemów BusinessPhone oraz z innych central. BusinessPhone 250 jest systemem modularnym - może więc być precyzyjnie dostosowany do aktualnych potrzeb i wymagań teleinformatycznych użytkownika, ponadto w dowolnej chwili może być rozbudowywany o nowe wyposażenia lub funkcje.

Cyfrowy system telefoniczny BusinesPhone 250 stanowi rdzeń biurowego systemu łączności i jest przeznaczony dla przedsiębiorstw, których potrzeby zaspokoi od 8 do 300 numerów wewnętrznych w jednej lokalizacji, na przykład w swoim oddziale terenowym.

Zarówno wyposażenie sprzętowe jak i oprogramowanie systemu BusinessPhone mają postać modułów. Takie rozwiązanie pozwala na dostosowywanie systemu do szerokiego zakresu wymagań użytkownika, dotyczących pojemności oraz funkcjonalności, umożliwia również rozbudowę systemu oraz dodawanie nowych funkcji praktycznie w dowolnej chwili. Wymienione cechy uzasadniają poniesione początkowe nakłady. System BusinessPhone 250 jest w pełni przygotowany do usług typu "Voice-over IP" (transmisji przekazów głosowych po sieci komputerowej z wykorzystaniem protokołu internetowego) ze strategią migracji w kierunku dodatkowego interfejsu - zintegrowanej karty VoIP.

Stosując różne kombinacje modułów sprzętowych oraz oprogramowania, system BusinessPhone 250 można skonfigurować w postaci:

 • centrali abonenckiej obsługiwanej przez operatora,
 • systemu pracującego bez centralnego operatora ("key system")
 • kilku central abonenckich, mogących obsługiwać kilka oddzielnych firm lub ich oddziały,
 • systemu automatycznego rozdziału wywołań ACD (Automated Call Distribution), 
 • kombinacji dowolnego z podanych wyżej systemów.

Pakiety sieciowe pozwalają również na integrowanie systemów BusinessPhone 250 do postaci  cyfrowych sieci korporacyjnych, łączących różne miejsca, które mogą być obsługiwane przez system BusinessPhone 250 lub centrale abonenckie innego typu posiadające takie możliwości.

System BusinessPhone 250 posiada szereg funkcji i własności, poprawiających parametry obsługi wywołań/rozmów, wpływających na podnoszenie wydajności i poziomu zarządzania informacjami w obrębie dowolnej organizacji. Należą do nich m.in.: możliwość korzystania z terminali ISDN, korzystania z trybu konferencyjnego przez 6 rozmówców jednocześnie (po rozszerzeniu maksymalnie 59), funkcje obsługi komunikatów tekstowych i głosowych, telefoniczna książka numerów, funkcje przenoszenia rozmów oraz wygodne aparaty telefoniczne z programowalnymi klawiszami funkcyjnymi i wyświetlaczami tekstowymi. Do systemu podstawowego można dodawać wiele opcjonalnych funkcji, tworząc w ten sposób rozwiązania dostosowane do bardziej specyficznych wymagań.
Do zbioru tych funkcji należą:

 • zintegrowane bezprzewodowe numery wewnętrzne, zapewniające całkowitą mobilność na danym terenie,
 • rozwiązanie realizujące funkcje telefonicznego centrum obsługi w oparciu o systemy automatycznego rozdziału wywołań ACD (Automatic Call Distribution), nadzoru i kontroli CCS (Call Centre Supervisor) - rozwiązanie takie jest stosowane w firmach, których działalność opiera się na świadczeniu różnorodnych usług telefonicznych,
 • zaawansowany system komunikatów głosowych - przeznaczony dla zautomatyzowanego dostępu zewnętrznego i nadzoru, oraz inne aplikacje poleceń i wiadomości głosowych, jak również zintegrowany system muzyki podczas oczekiwania na połączenie MOH (Music On Hold),
 • komputerowo-telefoniczne pakiety integracyjne CTI (Computer Telephony Integration), które łączą komputery osobiste i sieci komputerowe z systemem telefonicznym w celu zwiększenia wydajności oraz rozpowszechniania informacji,
 • opcje sieciowe, które umożliwiają wykorzystanie systemów typu BusinessPhone jako integralnej części prywatnych, cyfrowych sieci telefonicznych,
 • specjalizowane systemy obsługi gości przeznaczone dla zastosowań w miejscach takich jak: hotele, centra konferencyjne, szpitale, w których używa się do 300 numerów wewnętrznych.

Charakterystyka systemu

BusinessPhone 250 jest centralną jednostką komutującą oraz sterującą na bazie której są budowane różne rozwiązania systemów łączności - realizowane za pomocą telefonów, dodatkowych kart dla analogowych i cyfrowych numerów wewnętrznych, analogowych i cyfrowych linii łączących z centralą nadrzędną oraz modułów oferujących funkcje specjalne takie jak: komunikaty głosowe, połączenia ISDN, komunikacja bezprzewodowa, integracja komputerowo-telefoniczna oraz łączenia central abonenckich w sieci prywatne.
System BusinessPhone 250 oferuje funkcjonalność charakterystyczną dla dużych systemów, elastyczność oraz możliwość aktualizacji - wszystko to w postaci atrakcyjnej ekonomicznie oferty, nawet dla firm. które rozpoczynają jego eksploatację wykorzystując zaledwie 8 numerów wewnętrznych. 

System centralny

BusinessPhone 250 jest systemem modularnym, można rozpoczynać jego eksploatację od małego systemu podstawowego, który następnie może być stopniowo rozbudowywany do wymiarów, które będą spełniały aktualne wymagania i potrzeby użytkownika.

W zależności od pojemności, system BusinessPhone 250 mieści się w od jednej, dwóch lub trzech małogabarytowych obudowach, mocowanych na ścianie. Każda obudowa ma dziewięć gniazd (slotów), w których umieszcza się moduły sprzętowe, tworzące system od 8 do 300 numerów wewnętrznych. Każda obudowa ma również własny transformator sieciowy oraz pozwala na dołączenie akumulatorowego modułu podtrzymującego zasilanie lub innego, dodatkowego, źródła zasilania zewnętrznego DC. 

System może być powiększany w podanych poniżej modułach:

 • cyfrowe numery wewnętrzne w ilości 8, 16 lub 32 - abonentów na karcie,
 • analogowe numery wewnętrzne w ilości 8 lub 16 - abonentów na karcie,
 • analogowe łącza prowadzące do centrali nadrzędnej w liczbie 4 lub 8 - linii na karcie,
 • 4 lub 8 dwukanałowych łączy dostępu podstawowego ISDN BA (Basic Access),
 • łącza 30-kanałowe ISDN dostępu pierwotnego PRA (Primary Rate Access),
 • cyfrowe 30-kanałowe łącza miejskie z funkcją kanałowej sygnalizacji skojarzonej CAS (Channel Associated Signalling).

Możliwe konfiguracje alternatywne

Moduły sprzętowe oraz oprogramowanie tworzące system BusinessPhone 250 pozwalają na jego różnorodne konfigurowanie. System może pracować jako:

 • abonencka centrala obsługiwana przez operatora, w których operator/recepcjonista indywidualnie obsługuje poszczególne połączenia,
 • centrala abonencka pracująca bez operatora w trybie "key system", w którym rozmowy przychodzące mogą być odbierane przez wyznaczone lub przez wszystkie numery wewnętrzne,
 • kilka central abonenckich - kilka firm lub oddziałów firmy korzysta z jednej wspólnej centrali abonenckiej lub z systemu pracującego w trybie "key system", zachowując niezależne działanie numerów wewnętrznych oraz oddzielne linie i numery zewnętrzne. 
 • kombinacja dowolnych spośród wymienionych powyżej sposobów.

Poza tym dostępne są różne pakiety sieciowe, BusinessPhone Networking, które pozwalają na tworzenie firmowych (korporacyjnych), cyfrowych, sieci telefonicznych i transmisji danych, łączących różne lokalizacje. Można tworzyć konfiguracje z biurem nadrzędnym lub bez, można też ustalać wspólne plany numeracji.

Konsola operatora

Konsola operatora systemu BusinessPhone jest specjalnym aparatem telefonicznym, który umożliwia ciągłą kontrolę przychodzących i wychodzących wywołań/rozmów oraz pokazuje stan systemu na 5 wierszowym wyświetlaczu LCD. Dostęp do najczęściej wykonywanych funkcji operatora, możliwy jest po przyciśnięciu tylko jednego klawisza, co zapewnia osiemnaście klawiszy o stałym przyporządkowaniu oraz trzy klawisze programowalne. Cztery klawisze programowe "soft keys", w połączeniu z wyświetlaczem, zapewniają dostęp do szeregu dodatkowych funkcji. Do konsoli operatora można dołączyć do czterech paneli klawiatury, co daje w sumie do 68 programowalnych klawiszy.

Do góry | Dalej »

Usługi

Downloads

 

Strony Informacyjne

Sklep internetowy

Biznes Onet

Kultura Zabytki

Pogoda Onet

Wypoczynek Informator

Ericsson- filary telekomunikacji

Poleć stronę:

 

Teraz zapraszamy
Państwa
także do zakupów
ON-LINE