Telekomunikacja dla Twojej Firmy                         tel.  46 855 89 84

Sklep internetowy

::  Strona Główna  ::  Usługi  ::  Kontakt  ::  Linki  ::  Pobierz pliki  :: 

Produkty

Bramki GSM Voip Ateus

Centralki Ericsson/Aastra

   BusinessPhone 50
  
BusinessPhone 250
  
BusinessPhone 128i
  
Telefony Dialog cyfrowe
  
Telefony Dialog Analogowe
  
Cordless-Dect / IP Dect
  
Telefony Dect / IP Dect
   Telefony IP

Centralki Panasonic

   KX-TEA308
  
KX-TES 824
  
KX-TEM824

   KX-TDA100
   KX-TDA200

Telefony Dalekiego Zasięgu

   EnGenius Ep801
   EnGenius Ep802
   Słuchawka Ep800
   Anteny

Bramki GSM

   Analogowe
   Isdn
   Voip

Taryfikacja

   Bufory BU
   Aplikacje
   Zestawy

Domofony do central

   Helios
   Helios IP


Sprzęt używany

Blue Next    Blue Lite   Office Route

 
VoiceBlue Next jest idealnym urządzeniem do współpracy z dowolną centralą pracującą z protokołem SIP. Umożliwia użytkownikowi wykonywanie tanich połączeń z sieci VoIP do GSM i odwrotnie. Bramka skierowana jest do małych, średnich i dużych firm bazujących na telefonii IP, dla operatorów oraz firm posiadających odległe oddziały.
 
VoiceBlue Next oferuje usługi sieci VoIP, sieci GSM i wiele dodatkowych opcji. Dzięki zaawansowanemu LCR'owi, VoiceBlue Next zawsze wybierze najtańszą drogę połączenia do sieci GSM. Włączony STUN umożliwia włączenie bramki za NAT'em w wewnętrznej sieci LAN. Dzięki IVR i sprawnej usłudze AutoCLIP routing, VoiceBlue Next zawsze skieruje połączenie przychodzące z sieci GSM do konkretnego abonenta IP.
 
VoiceBlue Next oferuje również możliwość wysyłania i odbierania SMS'ow z wewnętrznej sieci LAN, za pomocą aplikacji SMS serwer. Dzięki funkcji MobilityExtension dzwoniąc ze swojego telefonu komórkowego, na VoiceBlue Next, można korzystać z pełnej funkcjonalności firmowej centrali IP (przekazanie połączenia, VoiceMail, etc.). Dodatkowo dzwoniąc na numery wewnętrzne w firmie dokonujemy tego mniejszym kosztem.
 
 

Voice Blue Lite

Złóż zamówienie i sprawdź jaki  dostaniesz rabat

VoiceBlue Lite jest idealnym urządzeniem do współpracy z dowolną centralą pracującą z protokołem SIP. Umożliwia użytkownikowi wykonywanie tanich połączeń z sieci VoIP do GSM i odwrotnie. Bramka skierowana jest do małych, średnich i dużych firm bazujących na telefonii IP, dla operatorów oraz firm posiadających odległe oddziały.
 
VoiceBlue Lite oferuje usługi sieci VoIP, sieci GSM i wiele dodatkowych opcji. Dzięki zaawansowanemu LCR'owi, VoiceBlue Lite zawsze wybierze najtańszą drogę połączenia do sieci GSM. Włączony STUN umożliwia włączenie bramki za NAT'em w wewnętrznej sieci LAN. Dzięki IVR i sprawnej usłudze AutoCLIP routing, VoiceBlue Lite zawsze skieruje połączenie przychodzące z sieci GSM do konkretnego abonenta IP.
 
VoiceBlue Lite oferuje również możliwość wysyłania i odbierania SMS'ow z wewnętrznej sieci LAN, za pomocą aplikacji SMS serwer. Dzięki funkcji MobilityExtension dzwoniąc ze swojego telefonu komórkowego, na VoiceBlue Lite, można korzystać z pełnej funkcjonalności firmowej centrali IP (przekazanie połączenia, VoiceMail, etc.). Dodatkowo dzwoniąc na numery wewnętrzne w firmie dokonujemy tego mniejszym kosztem.

 

Office Route Ateus

  2 karty GSM

 4 karty GSM

Złóż zamówienie i sprawdź jaki  dostaniesz rabat

OfficeRoute jest centralką IP typu one-box dla wszystkich typów komunikacji. OfficeRoute jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm dzięki szybkiemu dostępowi do internetu, rozmowom po VoIP/GSM/UMTS, analogowemu faksowi G3 oraz możliwości wysyłania i odbierania SMS’ów.
 
OfficeRoute umożliwia szybki transfer danych (także HSDPA/HSUPA) i dlatego może być stosowany jako router dostępu sieci LAN do internetu. Dzięki zaimplementowanemu protokołowi VRRP może pracować jako dostęp awaryjny lub podstawowy. Wewnętrzna poczta głosowa i funkcja Mobility Extension sprawi, że nie utracisz żadnego połączenia.
 
Przesyłanie SMS poprzez e-mail oraz stronę WWW dopełnia gamę kanałów komunikacji. SMS poprzez protokół SMTP/POP3 pozwala integrować urządzenie z systemami monitoringu i ochrony. Zaimplemetowane protokoły SNMP umożliwiają pełną, zdalną, kontrolę stanu urządzeń i połączeń.
 
·       Wbudowany router
·       HSPA/UMTS/EDGE/GPRS
·       Centralka IP-PBX SIP
·       Połączenie Video
·       SMS poprzez SMTP / POP3
·       Mobility Extension
·       Wbudowana poczta głosowa
·       Do 3 kanałów GSM
·       LCR (Least Cost Router) uwzględniający darmowe minuty
·       Prosta konfiguracja poprzez stronę WWW
·       Rejestracja CDR do 500 000 rekordów
·       Rejestracja logów i statystyk
·       Protokół VRRP

 

 

 Złóż zamówienie i sprawdź jaki  dostaniesz rabat

 

Do góry »

Usługi

Downloads

 

Strony Informacyjne

Sklep internetowy

Biznes Onet

Kultura Zabytki

Pogoda Onet

Wypoczynek Informator

Ericsson- filary telekomunikacji

Poleć stronę:

 

Teraz zapraszamy
Państwa
także do zakupów
ON-LINE